فولاد خزر پیشرو | تامین کننده انواع فولادهای آلیاژی

شرکت فولاد خزر پیشرو با بیش از 20 سال سابقه فعالیت در بازار آهن، به خوبی از نیازهای مشتریان آگاه است. اعتماد مشتریان، سرمایه اصلی ما می باشد که در طول بیش از دو دهه بدست آمده است. ما با ارائه محصولات با کیفیت سعی در حفظ و افزایش اعتماد مشتریان گرامی داریم.

بزودی با ثبات بازار و نرخ ارز امکان فروش محصولات بصورت آنلاین برای اولین بار برای مشتریان فراهم خواهد شد.

 

فروش فولاد

 

شرکت فولاد خزر پیشرو فعالیت خود را در بازار فولاد ایران با تامین انواع فولادهای عملیات حرارتی انواع ورق های ضد سایش و سیاه در سایزهای مختلف آغاز کرد و امروزه در زمره تولید کنندگان فولاد عملیات حرارتی شامل فولاد های 1.7225-1.1191-1.6582-1.7220-1.7218-1.7131 بصورت هاترول و رو تراشی شده قرار دارد.

 

فروش ورق های آلیاژی

 

شرکت فولاد خزر از ابتدای فعالیت خود در زمینه تامین ورق های سیاه، روغنی، گالوانیزه و انواع ورق های آلیاژی و ضد سایش در سایزهای مختلف و ضخامت های موجود در بازار فعال بوده است که با توجه به دارا بودن کد خرید در کارخانه های تولید کننده ورق کشور اعم از فولاد اکسین خوزستان، فولاد مبارکه اصفهان، فولاد کاویان، فولاد هفت الماس و … می تواند با کمترین قیمت موجود در بازار در انواع ورق های درخواستی مشتریان خود را تامین نماید.

 

فروش فولاد آلیاژی

 

شرکت فولاد خزر همواره در زمینه فولادهای آلیاژی گرم کار و سردکار، فولادهای قالب پلاستیک، فولادهای سمانتاسیون، فولادهای فنر و فولادهای تندبر در اشکال مختلف اعم از میلگرد، تسمه و شش پر فعال بوده است.

همچنین شایان ذکر است که شرکت فولاد خزر در زمینه واردات فولادهای سردکار و گرم کار فعال است و می تواند با کمترین قیمت، فولادهای مد نظر مشتریان خود را تامین نماید.

 

شرکت فولاد خزر پیشرو

 

شرکت فولاد خزر پیشرو در راستای تامین نیازهای مشتریان خود اقدام به وارد کردن لوله های صنعتی مانیسمان کرده است. در کنار لوله های مانیسمان، شرکت فولاد خزر با توجه به ارتباط تنگاتنگ با کارخانه جات تولید لوله های درزدار در کشور، می تواند با کمترین قیمت مواد مورد نیاز شما را تامین می کند.

علاوه بر موارد ذکر شده تا به اینجا، شرکت فولاد خزر پیشرو با توجه به ارتباط تزدیک با تاجران واردکنندگان استیل در کشور، در زمینه تامین درخواست های خرید استیل استینلس مشترین خود با کمترین قیمت موجود در بازار فعال است.

شرکت فولاد خزر پیشرو در زمینه تامین انواع آهن آلات ساختمانی و صنعتی که شامل انواع تیرآهن، هاش، پروفیل، نبشی و ناودانی می باشد. با توجه به ارتباط با کارخانه های تولید کننده شرکت فولاد خزر پیشرو می تواند این اقلام را با کمترین قیمت برای مشتریان تامین کند.