فولاد خزر پیشرو

02167546

درباره شرکت فولاد خزر پیشرو

شرکت فولاد خزر پیشرو با بیش از 20 سال سابقه فعالیت در بازار آهن، به خوبی از نیازهای مشتریان آگاه است.

اعتماد مشتریان، سرمایه اصلی ما می باشد که در طول بیش از دو دهه بدست آمده است.

فعالیت شرکت فولاد خزر پیشرو در زمینه خرید و فروش انواع آهن آلات و فولادهای آلیاژی، با تضمین کیفیت همراه میباشد. 

 

مأموریت و اهداف

نامی قابل اعتماد در صنعت فولاد کشور از طریق ارائه و عرضه با کیفت ترین محصولات و آهن آلات به مشتریان، ایفای نقش محوری در توسعه با ارائه راه حل های پیشرو در صنعت و اقتصاد کشور.

ما اطمینان داریم پرسنل با استعداد و سخت کوش سرمایه اصلی ما برای دستیابی به این اهداف است.

چشم انداز

تبدیل شدن به یکی از بزرگترین شرکتهای فولادی یکپارچه در کشور و منطقه 

مشارکت مداوم در گسترش ظرفیت های تولید با هدف پاسخگویی به بازارهای جهانی

شرکت فولاد خزر پیشرو، تولید کننده فولاد

شرکت فولاد خزر پیشرو فعالیت خود را در بازار فولاد ایران با تامین انواع فولادهای عملیات حرارتی انواع ورق های ضد سایش و سیاه در سایزهای مختلف آغاز کرد و امروزه در زمره تولید کنندگان فولاد عملیات حرارتی شامل فولاد مقطع گرد  (mo40 , ck45 , ck60 , vcn150) و فولادهای 1.7225 – 1.1191 – 1.6582 – 1.7220 – 1.7218 – 1.7131 بصورت هاترول و رو تراشی شده قرار دارد.

فروش ورق های آلیاژی با نازلترین قیمت

شرکت فولاد خزر از ابتدای فعالیت خود در زمینه تامین ورق های سیاه، روغنی، گالوانیزه و انواع ورق های آلیاژی و ضد سایش در سایزهای مختلف و ضخامت های موجود در بازار فعال بوده است،

با توجه به دارا بودن کد خرید در کارخانه های تولید کننده ورق کشور اعم از فولاد اکسین خوزستان، فولاد مبارکه اصفهان، فولاد کاویان، فولاد هفت الماس و … می توانیم با کمترین قیمت موجود در بازار در انواع ورق فولادی، نیازهای مشتریان خود را تامین نماییم.

فروش فولاد آلیاژی با قیمت رقابتی

شرکت فولاد خزر همواره در زمینه فولادهای آلیاژی گرم کار و سردکار، فولادهای قالب پلاستیک، فولادهای سمانتاسیون، فولادهای فنر و فولادهای تندبر در اشکال مختلف اعم از میلگرد، تسمه و شش پر فعال بوده است.

همچنین ما در زمینه واردات فولادهای سردکار و گرم کار فعال هستیم و میتوانیم با کمترین قیمت، فولادهای مد نظر مشتریان خود را تامین نماییم.

شرکت فولاد خزر پیشرو، توانمند در ارتباطات و تأمین نیاز مشتریان

شرکت فولاد خزر پیشرو در راستای تامین نیازهای مشتریان خود اقدام به وارد کردن لوله های صنعتی مانیسمان کرده است. در کنار لوله های مانیسمان، شرکت فولاد خزر با توجه به ارتباط تنگاتنگ با کارخانه جات تولید لوله های درزدار در کشور، می تواند با کمترین قیمت مواد مورد نیاز شما را تامین می کند.

شرکت فولاد خزر پیشرو با توجه به ارتباط نزدیک با تاجران واردکنندگان استیل در کشور، در زمینه تامین درخواست های خرید استیل استینلس مشتریان خود با کمترین قیمت موجود در بازار فعال است.

شرکت فولاد خزر پیشرو در زمینه تامین انواع آهن آلات ساختمانی و صنعتی که شامل انواع تیرآهن، هاش، پروفیل، نبشی و ناودانی می باشد. با توجه به ارتباط با کارخانه های تولید کننده شرکت فولاد خزر پیشرو می تواند این اقلام را با کمترین قیمت برای مشتریان تامین کند.