میلگرد آلومینیوم

آلومینیوم1میلگرد آجدارمیلگرد آلومینیوممیلگرد آلومینیوممیلگرد استیلمیلگرد استیلمیلگرد ساختمانیمیلگرد سادهمیلگرد کرممیلگرد کرم

میلگرد آلومینیوم

 

میلگرد آلومینیوم با آلياژ هاي زيادي توليد مي شوند. ترکيبات موجود در اين آلياژها طيف وسيعي از جوش پذيري ، مقاومت در برابر خوردگي و ماشين کاري را ايجاد مي نمايد. از ميلگرد هاي آلومينيومي در صنايع ساختماني، دريايي، نظامی و هوا فضا استفاده مي گردد. ميلگرد از بيلت آلومينيوم با آلياژ هاي مختلف اکسترود مي گردد.

شرح

میلگرد آلومینیوم

 

میلگرد آلومینیوم با آلیاژ های زیادی تولید می شوند. ترکیبات موجود در این آلیاژها طیف وسیعی از جوش پذیری ، مقاومت در برابر خوردگی و ماشین کاری را ایجاد می نماید. از میلگرد های آلومینیومی در صنایع ساختمانی، دریایی، نظامی و هوا فضا استفاده می گردد. میلگرد از بیلت آلومینیوم با آلیاژ های مختلف اکسترود می گردد.

 

– ویژگی میلگرد آلومینیوم

– جوش پذیری بالا

– مقاومت در برابر خوردگی

– ماشین کاری

– ضد زنگ بودن

– رسانای خوب الکتریسته است.

– رسانای خوبی در زمینه گرما است.

– کاربرد میلگرد آلومینیوم

از این محصول به خاطر سبکی و مقاومت به خوردگی و همچنین ضد پوسیدگی در ساخت هواپیما و دیگر وسایل نقلیه استفاده می شود. چون رسانای خوبی در زمینه گرما دارد در رادیاتور سازی و وسایلی که نیاز به انتقال گرما دارند به کار می روند. همچنین از این محصول در صنایع ساختمانی ، صنعت دریایی ، نظامی و هوافضا ، برای کاربردهای عمومی و مهندسی و… استفاده می کنند.

 

از سوی دیگر میلگرد آلومینیوم را در پوشش سقف ها ، قرنیزها ، ساخت قطعات خودرو، مخازن ضد زنگ و… به کار می برند. به طور نمونه از آلیاژ 6061 برای قایق ها ، دوچرخه ها ، قرقره ماهیگیری ، کپسول هوای غواصی، اسلحه سازی ، کنسروها و قوطی های مخصوص صنایع غذایی و.. استفاده می کنند.

 

– با توجه به نوسانات بازار، برای اطمینان از قیمت نهایی محصول، با کارشناسان فولاد خزر در تماس باشید: 02167546

– در صورت عدم مشاهده محصول مورد نظر و مشاوره در زمینه خرید و فروش، با کارشناسان فولاد خزر در تماس باشید: 02167546