لوله مبلی

لوله مبلی لوله های سبکی هستند که طبق روش نورد سرد از ورق های روغنی با استاندارد DIN 2394(1) 94 و EN 10 219 -2 تولید می شوند. لوله های مبلی به لوله های سبک و لوله های روغنی نیز مشهور می باشند.

لوله های مبلی مقاومت بالایی دارند از همین رو در طیف گسترده ای از صنایع مانند مبلمان، اگزوز، دوچرخه و خودروسازی، کانکس و کانتینر و ساخت لوازم خانگی مورد استفاده قرار می گیرند. از آنجا که لوله مبلی به روش نورد سرد و از ورق های روغنی تولید می شوند، ویژگی های منحصر به فردی نیز دارند.

  • دقت ابعادی مطلوب در قطر و ضخامت
  • جوش پذیری
  • فرم پذیری عالی در خم وکشش
  • کیفیت سطحی مطلوب
  • آبکاری شدن
  • قابلیت کشش سرد

قیمت لوله مبلی

به طور معمول قیمت لوله مبلی در واحد وزن که همان کیلوگرم می باشد، اعلام می شود.به عنوان مثال هر کیلو 4560 تومان یا هر تن 4560000 تومان. این در حالی است که اکثر لوله ها، به واحد شاخه، اعلام و فروخته می شوند. قیمت نهایی لوله ها و محصولات فولادی، به چندین عامل از جمله قیمت جهانی ورق نورد سرد، قیمت دلار، میزان و تعرفه گمرکی، هزینه انرژی برای کارخانه ها و … بستگی داشته و تحت تاثیر مستقیم هستند. گرچه قیمت لوله سبک (مبلی) در واحد وزن کمی از لوله های سنگین (ضخامت 2 از ورق سیاه) بالاتر است ولی از آنجا که ضخامت و وزن پایین تری دارند، هزینه واحد طول آنها در کل از لوله های دیگر کمتر تمام می شود. به همین دلیل در بسیاری صنایع که ضخامت پایینی نیاز دارند، از لوله های سبک و یا مبلی استفاده می کنند. برای اطلاع از لیست قیمت لوله مبلی، وزن لوله مبلی، تولید کنندگان لوله مبلی، قیمت لوله سبک، لوله مبلی اصفهان و به بخش تماس با ما شرکت بازرگانی فولاد خزر پیشرو مراجعه نمایید.

محصول قیمت
لوله مبلی 13 میل ضخامت 0.7 درپاد تبریز

13

کیلوگرم

درزدار

0.7

تماس بگیرید
لوله مبلی 16 میل ضخامت 0.7 درپاد تبریز

16

کیلوگرم

درزدار

0.7

تماس بگیرید
لوله مبلی 18 میل ضخامت 0.7 درپاد تبریز

18

کیلوگرم

درزدار

0.7

تماس بگیرید
لوله مبلی 20 میل ضخامت 0.7 درپاد تبریز

20

کیلوگرم

درزدار

0.7

تماس بگیرید
لوله مبلی 32 میل ضخامت 0.7 درپاد تبریز

20

کیلوگرم

درزدار

0.7

تماس بگیرید
چند نکته در هنگام خرید لوله مبلی

– مشخصات و ویژگی‌های هر محصول، اعم از نوع، سایز، حالت، استاندارد، محل بارگیری و تحویل (کارخانه یا بنگاه)، واحد، قیمت هر واحد و هم‌چنین تاریخ و ساعت آخرین به‌روزسانی در لیست قیمت‌ها آورده شده است.

 

– با توجه به نوسانات بازار، برای اطمینان از قیمت نهایی محصول، با کارشناسان فولاد خزر در تماس باشید: 02167546

– در صورت عدم مشاهده محصول مورد نظر و مشاوره در زمینه خرید و فروش، با کارشناسان فولاد خزر در تماس باشید: 02167546