قیمت لوله درز مستقیم

لوله درزدار ( لوله درز مستقیم ) چیست

برای ساخت انواع لوله متدهای متنوعی مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از انواع لوله ها، لوله درز مستقیم نام دارد .در ابتدا خطوط تولیدی با ورق های فولادی مورد نظر تغذیه میشوند سپس برای ساخت لوله، این ورق ها  در ضخامت های مورد نظر و با توجه به سایز نهایی لوله درون خط تولید برو خورده و از میان غلطک هایی عبور داده می شوند غلتک ها لبه ورق ها را فرم داده و به حالتی منحنی شکل و شبیه به لوله تغییر میدهد لوله هایی که با نام لوله درز مستقیم یا لوله درزدار در بازار می شناسیم به دو شیوه زیر جوشکاری می شوند:

  • جوشکاری زیر پودری
  • جوشکاری مقاومت الکتریکی

 

لوله هایی که به صورت درز مستقیم به مرحله تولید میرسند باید از نظر میزان مقاومت به صورت کامل آزمایش شده و تاییدیه بازرسان مربوطه را دریافت کنند تا در مصارف آبرسانی و غیره با مشکل روبرو نشوند. به منظورآزمایش چنین لوله هایی، آب با فشار بالا از میان آن عبور داده شده تا هم براده های ایجاد شده در حین تولید و جوشکاری خارج گردد و هم تست نهایی صورت گیرد گفته می شود تحمل فشار لوله درزدار و تحمل فشار لوله بدون درز متفاوت است که هر دوی این ها با توجه به نحوه ساخت و ضتامت محصول ارزیابی می گردد. لوله های درز مستقیم به منظور تولید لوله های انتقال گاز، مصارف صنعتی، لوله های شوفاژ، تولید پروفیل های صنعتی، ساختمانی و غیره مورد استفاده قرار می گیرند.

قیمت لوله درزدار ( قیمت لوله درز مستقیم )

قیمت لوله درز مستقیم در سایز و ضخامت‌های مختلف قابل مشاهده است. لوله های درزمستقیم شامل لوله های درزدار صنعتی، لوله درزدار تست آب، لوله های گازی گاز خانگی و API در سایزها و ضخامت های مختلف عرضه می‌شود. انواع لوله های درزدار بسته به نیاز و بودجه خریدار تولید و عرضه می‌شود. ارسال از معتبرترین کارخانه های اصفهان،تهران و شهرستان ها با مناسبترین قیمت و کیفیت، همچنین مشاوره در زمینه خرید و تامین لوله های مورد نیاز در پروژه های تاسیساتی وعمرانی نظیر هندریل، درین، فن کوئل، موتورخانه و … ارائه می شود. بهترین پیشنهاد قیمت، با توجه به محل تخلیه شما ارائه می گردد.

محصول قیمت
لوله درزدار 1/2 اینچ ضخامت 2 

1/2

کیلوگرم

درزدار

2

تماس بگیرید

لوله درزدار 1/2 اینچ ضخامت 2.5 

1/2

کیلوگرم

درزدار

2.5

تماس بگیرید

لوله درزدار 1/4 اینچ ضخامت 2.5 

1/4

کیلوگرم

درزدار

2.5

تماس بگیرید

لوله درزدار 3/4 اینچ ضخامت 2.5 

3/4

کیلوگرم

درزدار

2.5

تماس بگیرید

لوله درزدار 1 اینچ ضخامت 2.5 

1

کیلوگرم

درزدار

2.5

تماس بگیرید

لوله درزدار 2 اینچ ضخامت 3 

2

کیلوگرم

درزدار

3

تماس بگیرید

لوله درزدار 1/2 اینچ ضخامت 3 

2

کیلوگرم

درزدار

3

تماس بگیرید

لوله درزدار 3 اینچ ضخامت 3 

3

کیلوگرم

درزدار

3

تماس بگیرید

لوله درزدار 4 اینچ ضخامت 3 

4

کیلوگرم

درزدار

3

تماس بگیرید

لوله درزدار 5 اینچ ضخامت 4

5

کیلوگرم

درزدار

4

تماس بگیرید

لوله درزدار 6 اینچ ضخامت 4

6

کیلوگرم

درزدار

4

تماس بگیرید

لوله درزدار 8 اینچ ضخامت 4

8

کیلوگرم

درزدار

4

تماس بگیرید
راهنمای خرید لوله درزدار ( لوله درز مستقیم )

پس از استعلام قیمت محصول توسط شما، کارشناسان فروش فولاد خزر، قیمت و مشخصات محصول، شرایط پرداخت، زمان بارگیری و تحویل محصول و سایر جزئیات سفارش را در قالب پیش فاکتور به اطلاع شما می‌رسانند. پس از تایید پرداخت، واحد ترابری و لجستیک فولاد خزر دستور بارگیری و ارسال بار را دریافت می‌کند؛ و بعد از تایید قیمت کرایه از سوی مشتری، طبق زمان‌بندی اعلام شده، نسبت به تحویل بار به آدرس و مشخصات دریافتی از مشتری، اقدام می‌کند.

چند نکته در هنگام خرید لوله درزدار ( لوله درز مستقیم )

– مشخصات و ویژگی‌های هر محصول، اعم از نوع، سایز، حالت، استاندارد، محل بارگیری و تحویل (کارخانه یا بنگاه)، واحد، قیمت هر واحد و هم‌چنین تاریخ و ساعت آخرین به‌روزسانی در لیست قیمت‌ها آورده شده است.

 

– با توجه به نوسانات بازار، برای اطمینان از قیمت نهایی محصول، با کارشناسان فولاد خزر در تماس باشید: 02167546

– در صورت عدم مشاهده محصول مورد نظر و مشاوره در زمینه خرید و فروش، با کارشناسان فولاد خزر در تماس باشید: 02167546