فولاد خزر پیشرو

 

02167546

جدول وزنی قوطی مربع

جدول وزنی قوطی مربع

این دسته از محصولات در ساختمان ها، اسکلت های فلزی و جرثقیل های دروازه ای و بلند مرتبه جایگزین مناسبی برای مقاطع دست ساز حاصل از ناودانی، تیرآهن و نبشی است.

استفاده از قوطی (باکس)های فولادی نقش بسیار مهمی در کیفیت، استحکام و سبک سازی سازه های فولادی ایفا می کند.

پروفیل محصولی کاربردی برای اسکلت بندی فلزی می باشد که در صنایع گوناگون کاربرد فراوان دارد.

هموراه قوطی ها نقش اساسی در سازه های مدرن از جمله ساختمان سازی دارد و از آنها می توان برای ساخت در و پنجره، نرده های فلزی، پل ها و … استفاده کرد.

با توجه به کاربرد گسترده قوطی ها شاهد این موضوع هستیم که آنها در اشکال و دسته بندی مختلف تولید میشوند از این رو فولاد خزر در تلاش است تا بتواند از طریق جدول وزنی قوطی مربع به شما کمک کند تا بتوانید وزن هر کدام از محصولات را نبست به ابعاد و ضخامت هر کدام بسنجید تا بتوانید در هنگام خرید بهتر محصول خود را انتخاب کنید.

ناگفته نماند که قوطی ها به دو حالت باز و بسته مطابق استانداردهای DIN 59411، JISG 3466 و DIN 2395 مطابق جدول موجود در این بخش تولید می شوند.

وزن قوطی بر اساس چند مولفه محاسبه میشود که عبارتند از ضخامت و طول و نوع ساختار محصول که هر کدام در جایگاه خود باعث افزایش وزن پروفیل میشود.

همانطور که می دانید عنصر آهن یکی از عناصر سنگین در طبیعت است که در دل معادن سنگ آهن استخراج می شود، وزن پروفیل ها بر اساس چگالی و جرم موجود این عناصر قابل محاسبه است که وزن دقیق آن طی محاسبات ریاضی قابل اندازی گیری میباشد.

فولاد خزر برای محاسبه جدول وزنی قوطی مربع بصورت دستی برای شما یک فرمول ریاضی تهیه نموده است که بر اساس این فرمول طبق جدول زیر می تونید وزن هر کدام از محصولات خریداری شده را محاسبه کنید.

https://fouladkhazar.com/wp-content/uploads/2021/08/3-4.jpg -