02167546

لوله سیلندری

لوله سیلندری

 

 

شرکت فولاد خزر پیشرو به عنوان اولین تولیدکننده در ایران موفق به تولید لوله های سیلندری H8 و H9 شده است. لوله های تولیدی ما از نظر کیفیت کاملا قابل رقابت با مشابه خارجی هستند . محصولات ما در صورت درخواست مشتری و مطابق با نیاز ایشان از هر نظر مورد آزمایش و نتایج آزمایش به صورت مستند  و با ضمانت کیفیت مطلوب در اختیار مشتری قرار می گیرد.

 

کاربرد اصلی لوله سیلندری

 

برای ساخت جک های هیدرولیک ، پنوماتیک استفاده می‌شود. این لوله ها به روش کشش سرد تولید شده و با کمک فرایند کشش سرد ، لوله های بدون درز جهت انجام فرایند سنگ زنی نزدیک به اندازه نهایی می‌شوند.

 

روش های تولید لوله سیلندری

 

  • هونینگ کاری Honing Process
  • سنگ زنی ساچمه‌ای Roller Burnished Process

 

لوله هایی که به روش هونینگ کاری تولید می‌شوند در بازار به H8 و لوله‌هایی که به روش سنگ زنی ساچمه‌ای تولید می‌شوند در بازار به H9 شناخته می‌شوند. جنس لوله های سیلندری معمولا St52 است. البته بعضی از سایز های لوله ها با برند چینی Sk22 است. لوله سیلندری ها که به روش کشش سرد تولید می شوند نسبت به لوله های مانسمان دارای دانسیته بیشتری هستند به سبب همین ویژگی تراکم مولوکولی بیشتر و با ضخامت های مشابه می توانند فشار هیدرولیکی بیشتری تحمل کنند. این لوله سیلندری ها با برند های ترک ، رومانی ، چینی در بازار موجود هستند و به صورت برشی و شاخه عرضه می‌شود.

 

لوله های با تلرانس H8

 

این گروه از لوله ها از سایز ۵۰*۴۰ الی ۳۰۰*۲۵۰ از جنس ST52 سرد کشیده Cold Drown Tubes با طول شاخه ۶ الی ۷ متر می باشد که در هیدرولیک و ساخت جک ها استفاده می شود.

 

لوله های با تلرانس H9

 

یک مرحله مانده به پولیش این گروه از لوله ها از سایز ۳۰*۲۵ الی ۱۱۵*۱۰۰ از جنس ST52 سرد کشیده (Cold Drown Tubes) با طول شاخه ۶ الی ۸ مترمی باشد که فقط در هیدرولیک ساخت جک های غیر حساس مثل بازوی جک تراکتور مورد مصرف می باشد که در این نوع جک ها استفاده از پکینگ های U شکل الزامی است.